HBO niveau
Dag en Zaterdag
De vraag naar goede securityspecialisten groeit enorm. Een van de oorzaken van de groeiende vraag is de invoering van de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG), maar ook de steeds complexer wordende IT-infrastructuur speelt een rol. Wil je actueel inzicht in de IT-infrastructuur, databeheer en securitymanagement? Volg dan dit HBO-programma. Je gaat diep in op datamanagement, cybersecurity, risicoanalyse en risk treatment. Onze businesspartner NCOI leidt je op tot de specialist op het gebied van security en datamanagement met uitstekende carrièrekansen.
In dit HBO-programma ga je aan de slag met de combinatie datamanagement en veiligheid. Je krijgt inzicht in het beheer van data en het gebruik hiervan voor analyses en modellen. Daarnaast ga je in op het veilig opslaan en gebruiken van gegevens. Je krijgt inzicht in de risico's en gevaren en gaat aan de slag met onderwerpen als compliance, hacking en privacy. Je werkt gericht aan de praktische toepassing hiervan in je werk. De lessen worden verzorgd door docenten uit de praktijk.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen.
Je studiebelasting is ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent. Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Je wilt je verder verdiepen in datamanagement en -analyse en het beveiligen van gegevens. Je hebt interesse om je te ontwikkelen tot informatiemanager, securitymanager, BI-professional of een andere dataspecialist.
In dit programma komen de volgende onderwerpen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
Je rondt beide modules af met een praktijkgerichte opdracht. Behaal je voor beide modules een voldoende, dan ontvang je het diploma ‘HBO Security en Datamanagement‘.
Dit programma duurt 6 maanden. Het programma wordt in zowel een dag- als een avondvariant aangeboden. De dagvariant heeft 6 bijeenkomsten van 10.00 uur tot 16.00 uur. De avondvariant heeft 12 bijeenkomsten van 19.00 uur tot 22.00 uur. Je kunt dit programma ook op afstand volgen op basis van e-learning (zie E-learning voor meer informatie).
Bestuursacademie Nederland regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch begrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw). Een aantal programma’s hebben ook een avondprogramma. In dat geval wordt er een diner en/of hotelovernachting voor je verzorgd. De kosten hiervoor bedragen € 25,50 (excl. btw) voor het diner en € 100,- (excl. btw) voor de hotelovernachting.
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag boven op de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader.
Betaalt je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten, arrangementskosten en het diner zijn altijd belast met 9% btw.
De btw op arrangementskosten en het diner is niet verrekenbaar. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
HBO niveau
Dag en Zaterdag