HBO niveau
De samenleving gaat ervan uit dat veiligheid gegarandeerd is en dat er snel en adequaat wordt gehandeld bij crises en rampen. Dat is echter niet vanzelfsprekend, het vraagt een sterke organisatie en goede samenwerking van verschillende partners van overheidsinstellingen en bedrijven. Wil je actueel inzicht in de fysieke veiligheid in Nederland? In stakeholders, crisispartners en de communicatie en samenwerking tijdens crisissituaties? Volg dan dit programma. Tevens ontwikkel je de vaardigheden om oorzaken en gevolgen van calamiteiten te analyseren.
Na afloop van dit programma weet je hoe er in Nederland gehandeld wordt bij incidenten en crises. Je kunt de oorzaken en gevolgen analyseren om gelijke situaties in de toekomst te voorkomen of (nog) beter aan te pakken.
Je bent werkzaam op het gebied van preventie en wilt je verdiepen in fysieke veiligheid en de nieuwste ontwikkelingen hierin. Je bent bijvoorbeeld veiligheidskundige of beleidsmedewerker op het gebied van veiligheid. Het programma is ook zeer geschikt als opstap naar een dergelijke functie.
Je gaat in op de wijze waarop actoren in Nederland samenwerken aan preventie en bestrijding van grootschalige incidenten, rampen en crises die niet direct worden veroorzaakt door menselijk handelen. Daarnaast ontwikkel je een kritische en onderzoekende houding om veiligheidsvraagstukken goed te kunnen analyseren. Verder ga je aan de slag met het opzetten van een onderzoek aan de hand van een duidelijk geformuleerde probleemstelling. Je ontwikkelt zo de kennis en vaardigheden van een professionele veiligheidskundige.
Uiteraard kun je dit programma ook incompany volgen. Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende afspraak. Je kunt ons bereiken op 035 - 7 604 860 of mail naar incompany@bestuursacademie.nl.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent Ʃn digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
In deze opleiding komen de volgende onderwerpen aan bod:
Je sluit het programma af met een digitaal examen. Behaal je hiervoor een voldoende, dan ontvang je het diploma āHBO Fysieke Veiligheidā.
Indien je eventueel verder wilt studeren en je voldoet aan de toelatingsvoorwaarden voor Bachelor, dan ontvang je vrijstelling voor het gelijke onderdeel uit de Bacheloropleiding.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw HBO.
Dit programma duurt 3 maanden. Je hebt 3Ā lesdagen van 10.00Ā uur tot 16.00Ā uur.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extraāÆexamenbegeleidingāÆof het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kostenāÆvind jeāÆhierāÆenāÆin de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.āÆ
Bestuursacademie Nederland regelt voor jouāÆeen arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch begrepen. De arrangementskosten bedragen⯀ 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of⯀ 10,- per avond (excl. btw). Een aantal programma’s hebben ook een avondprogramma. In dat geval wordt er een diner en/of hotelovernachting voor jeāÆverzorgd. De kosten hiervoor bedragen € 25,50 (excl. btw) voor het diner en € 100,- (excl. btw) voor de hotelovernachting.āÆ
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag vanāÆā¬ 15,- (excl. btw).āÆ
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.āÆ
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag boven op de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader.āÆ
BetaalāÆje jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten, arrangementskosten en het diner zijn altijd belast met 9% btw.āÆ
De btw op arrangementskosten en het diner is niet verrekenbaar. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.āÆ