Training
Dag
Als er veranderingen plaatsvinden in je organisatie, heb jij als leidinggevende de belangrijke taak om die veranderingen op effectieve en professionele wijze te managen. Voor een succesvolle implementatie van veranderingen is draagvlak nodig. Hoe gaan je medewerkers om met de verandering? En welke invloed heeft de verandering op jou? In deze unieke training leer je veranderingsprocessen vorm te geven en te begeleiden, zodat je ze succesvol invoert. Door te werken met een trainingsacteur ontwikkel je je vaardigheden op een heel praktische manier.
Je bent na deze training in staat om succesvol leiding te geven aan veranderprocessen op je werk. Je maakt veranderingsplannen en past ze toe. Ook creëer je betrokkenheid bij medewerkers en kun je goed omgaan met weerstand. Je hebt inzicht in de rol van communicatie en past dit effectief toe.
De training is gericht op jou persoonlijk. Een groot deel van de training is gebaseerd op je persoonlijke intake. Je gaat aan de slag met theorie rondom veranderen, maar de nadruk ligt op oefenen. Je oefent met het leidinggeven aan veranderingen in je organisatie, bijvoorbeeld helder communiceren over veranderingen en het omgaan met weerstand. Zo pas je je nieuwe inzichten en vaardigheden direct toe.
Uiteraard kun je deze training ook incompany volgen. Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende afspraak. Je kunt ons bereiken op 035 - 7 604 860 of mail naar incompany@bestuursacademie.nl.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De training is ontwikkeld voor (lijn)managers of staffunctionarissen die verantwoordelijk zijn voor veranderingsprocessen binnen de organisatie, businessunit of afdeling.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na afloop van de training ontvang je het certificaat van deelname ‘Leidinggeven aan Verandering’ van Bestuursacademie Nederland.
Deze training duurt 3 dagen.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Arnhem, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht en Zwolle.
Bestuursacademie Nederland regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch begrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw). Een aantal programma’s hebben ook een avondprogramma. In dat geval wordt er een diner en/of hotelovernachting voor je verzorgd. De kosten hiervoor bedragen € 25,50 (excl. btw) voor het diner en € 100,- (excl. btw) voor de hotelovernachting.
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag boven op de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader.
Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten, arrangementskosten en het diner zijn altijd belast met 9% btw.
De btw op arrangementskosten en het diner is niet verrekenbaar. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
Dag