Training
4 dagen
Dag
Wil je graag je persoonlijke effectiviteit vergroten? En je tijd en energie besteden aan zaken die er echt toe doen? In deze resultaatgerichte training ontdek je wie je bent, wie je wilt zijn en hoe je je talenten het beste inzet. Je bent zo in staat doelmatig, effectief en succesvol te handelen. De training wordt begeleid door een zeer ervaren trainer. Om de impact te vergroten werk je daarnaast ook met een trainingsacteur. Beiden helpen je met het oefenen van je nieuwe gedrag. Kortom, een training waarbij je het beste uit jezelf haalt.
In deze inspirerende training kijk je op een andere wijze naar jezelf. Je krijgt gedegen inzicht in je persoonlijke kwaliteiten en drijfveren, wie je bent en wie je wilt zijn. Je werkt concreet aan hoe je je persoonlijke kracht optimaal inzet, ook in je werk. De trainer gebruikt hiervoor verschillende prikkelende en verrassende werkvormen. Voorafgaand aan de training geef je aan wat je graag wilt leren en waar je moeite mee hebt. Dit gebruikt de trainer bij de definitieve samenstelling van het programma en hij komt hierop terug tijdens het geven van feedback. Zo rond je de training gegarandeerd af met zichtbaar resultaat.
Deze training wordt gegeven op basis van de High Impact Performance-aanpak. Je gaat onder leiding van de ervaren trainer samen met de trainingsacteur aan de slag met je leerdoelen. De acteur zorgt voor een realistische oefensituatie en past beproefde theatertechnieken toe waardoor je wordt uitgedaagd om effectiever gedragsrepertoire te ontdekken en in te zetten. Dit is een zeer effectieve trainingsmethode die je helpt om een flinke stap te zetten in je persoonlijke ontwikkeling.
Door gebruik van blended learning haal je het maximale uit deze training. De e-learning is complementair aan de training. Via jouw persoonlijke digitale leeromgeving krijg je toegang tot de e-learning van jouw training. Oefenen staat centraal. Aan de hand van cases en praktijkopdrachten pak je door op je nieuw geleerde vaardigheden en competenties. Je leert hoe je deze toepast binnen je eigen werk. Met deze blended training haal je niet alleen alles uit de training, maar ook uit jezelf!
De gecombineerde, blended variant van trainen geeft je de volgende voordelen:
Uiteraard kun je deze training ook incompany volgen. Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende afspraak. Je kunt ons bereiken op 035 - 7 604 860 of mail naar incompany@bestuursacademie.nl.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De training is speciaal ontwikkeld voor iedereen die meer uit zichzelf wil halen. Je wilt vanuit eigen kracht inhoud geven aan leven en werken.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na afloop van de training ontvang je het certificaat van deelname ‘Persoonlijke Effectiviteit’ van Bestuursacademie Nederland.
Bestuursacademie Nederland regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch begrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw). Een aantal programma’s hebben ook een avondprogramma. In dat geval wordt er een diner en/of hotelovernachting voor je verzorgd. De kosten hiervoor bedragen € 25,50 (excl. btw) voor het diner en € 100,- (excl. btw) voor de hotelovernachting.
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag boven op de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader.
Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten, arrangementskosten en het diner zijn altijd belast met 9% btw.
De btw op arrangementskosten en het diner is niet verrekenbaar. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
4 dagen
Dag