Post Bachelor
12 maanden
Avond, Dag, Zaterdag en E-learning
Deze opleiding is gericht op de praktijk van professionals die in de non-profit en bij de overheid werkzaam zijn. Tijdens dit programma verdiep je je in de veranderende rol en de maatschappelijke verantwoordelijkheid van publieke organisaties. Hierbij krijg je handvatten aangereikt om aanbevelingen te kunnen doen voor een passend strategisch beleid. Daarnaast ontwikkel je je leidinggevende vaardigheden die je helpen sturing te geven aan veranderingen. In deze Post Bachelor til je je kennis naar een hoger niveau en vertaal je de achterliggende theorie direct naar je eigen werksituatie. Deze Post Bachelor wordt uitgevoerd door onze businesspartner NCOI.
Je bent leidinggevende of beleidsmedewerker bij de rijksoverheid, provinciale overheid, gemeente of een andere overheids- of non-profitorganisatie. Je hebt de ambitie om door te groeien naar een hogere managementfunctie met meer zelfstandigheid en grotere verantwoordelijkheden.
Je volgt tijdens deze opleiding 2 modules: Organisatie en leiderschap en Beleid, strategie en financiën. Je leert vanuit een duidelijke visie en strategie invulling te geven aan je rol als leidinggevende. Daarnaast kun je de structuur, cultuur en ontwikkeling van de organisatie compleet doorgronden en managen. Je gaat in de opleiding actief aan de slag met praktijkgerichte opdrachten, die toepasbaar zijn in je werkomgeving. Je werkt daarnaast aan de verdere ontwikkeling en verdieping van je eigen leiderschapsstijl en communicatieve kwaliteiten. Belangrijke aspecten als managementcontrol en strategiebepaling komen nadrukkelijk aan de orde in dit hoger managementprogramma voor overheids- en non-profitorganisaties.
Ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
In dit programma komen de volgende onderwerpen aan bod:
(10 bijeenkomsten)
(10 bijeenkomsten)
Je sluit elke module af met een praktijkgerichte opdracht, gekoppeld aan je eigen organisatie. Heb je voor alle onderdelen een voldoende beoordeling behaald? Dan ontvang je het officiële diploma ‘Post Bachelor Management voor Overheid en Non-profit’ van NCOI.
Deze opleiding duurt 1 jaar. De opleiding wordt zowel overdag als in de avond verzorgd. De dagopleiding heeft 10 bijeenkomsten van 10.00 uur tot 16.00 uur. De avondopleiding heeft 20 bijeenkomsten van 19.00 uur tot 22.00 uur. Je kunt deze opleiding ook op afstand volgen op basis van e-learning (zie E-learning voor meer informatie).
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Bestuursacademie Nederland regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch begrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw). Een aantal programma’s hebben ook een avondprogramma. In dat geval wordt er een diner en/of hotelovernachting voor je verzorgd. De kosten hiervoor bedragen € 25,50 (excl. btw) voor het diner en € 100,- (excl. btw) voor de hotelovernachting.
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag boven op de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader.
Betaal je jouw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%. Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten, arrangementskosten en het diner zijn altijd belast met 9% btw.
De btw op arrangementskosten en het diner is niet verrekenbaar. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.