Er zijn nog geen data en locaties bekend. Wilt u op de hoogte worden gebracht van de eerst volgende uitvoering? Toon dan uw belangstelling via de knop ‘Interesse’.
Sommige jongeren zijn ‘niet vooruit te branden’. Ze nemen weinig verantwoordelijkheid voor hun eigen gedrag en het ontbreekt hen aan structuur en doelen. De rol van de ouders kan sterk verschillen: van het overmatig stimuleren en onder druk zetten tot het volledig aan het lot over laten.
Tijdens deze cursus wordt u getraind om hier adequaat mee om te gaan. U leert wat er allemaal van belang is bij het (re)motiveren van jongeren en het bevorderen van de betrokkenheid van de ouders.
De volgende onderwerpen staan op het programma:
Deze cursus is een module van de vakopleiding Leerplicht/RMC en kan afgesloten worden met een thuisopdracht. Bij voldoende resultaat krijgt u een vrijstelling voor dit onderdeel indien u binnen 2 jaar de vakopleiding Leerplicht/RMC gaat volgen.
Voor leden van Ingrado vraagt deze cursus een investering van € 875,-. Niet leden betalen € 975,-. Deze bedragen zijn inclusief studiemateriaal, lunch, koffie en thee. De examenkosten bedragen € 80,-.
Al onze opleidingen en trainingen kunt u als incompany in uw eigen organisatie uitvoeren. Meer informatie over de mogelijkheden krijgt u van bovenstaande contactpersoon.