Prijzen onder voorbehoud.
Deze opleiding volgt u online, waar en wanneer u wilt.
Elke vorm van feedback geeft informatie. Natuurlijk is het gemakkelijker om een compliment in ontvangst te nemen, maar ook commentaar kan leerzaam zijn. Want als de feedback goed gegeven wordt, verbetert ook negatieve kritiek de samenwerkingsrelatie. Maar hoe kunt u nu het beste omgaan met corrigerende feedback? En hoe geeft u zelf commentaar?
Tijdens deze e-learningcursus leert u technieken en vaardigheden die nodig zijn om op een juiste manier feedback en complimenten te geven, en te ontvangen. Na de training kunnen u en uw collega’s elkaar in een werksituatie op een constructieve manier aanspreken.
Onderwerpen die aan bod komen zijn:
We passen e-learning ook toe bij onze High Impact Trainingen (HIT). Deze effectieve gedragstrainingen met een hoog rendement organiseren we als incompany in uw organisatie.
> lees verder